Ubytování Fanta

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Okresní silnice 4, Ústí nad Labem 40001

Ubytování Fanta je umístěno v Ústí nad Labem na severu Čech, v klidném prostředí nedaleko centra města, přímo u zastávky MHD. Cenově výhodné ubytování s možností vlastního vaření je připraveno především pro muže. Klienti mohou využívat dvě plně vybavené kuchyně a pračku, která se nachází ve společné koupelně. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.  Objekt nabízí pouze dlouhodobé ubytování (min. 30 nocí).

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování Fanta On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování Fanta Pokoje

Kapacita ubytovny je 14 osob. K dispozici jsou 2 pětilůžkové a 6 jednolůžkových pokojů. Na chodbě je společné sociální zařízení. Televize je na ubytovně pouze jedna, ale v každém pokoji je možné si svou vlastní televizi připojit. Pokoje jsou vybaveny postelí, skříněmi a nočním stolkem. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Ubytování Fanta Gastronomie

Ubytovna má ve svém vybavení dvě kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do centra města, kde se nachází mnoho restaurací a dalších gastronomických zařízení v různých cenových relacích.

Ubytování Fanta Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování Fanta Okolí

Ústí nad Labem sídlí na severozápadě Čech na soutoku řek Labe a Bíliny, mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Město nabízí kulturní i sportovní vyžití. Navíc je tu spousta možností k nákupům. Cyklisté mohou využít okolní cyklostezky. Nedaleko se nachází lyžařské středisko Telnice. Děti jistě potěší návštěva místní Zoologické zahrady.

Ubytování Fanta

Okresní silnice 4, Ústí nad Labem
Zobrazit celou mapu